Guarana Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Guarana Forum

Guarana Forum
 
PrijemLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 za head admina

Ići dole 
2 posters
AutorPoruka
hypertech




Broj poruka : 10
Datum upisa : 27.09.2009

za head admina Empty
PočaljiNaslov: za head admina   za head admina EmptySub Okt 17, 2009 10:14 pm

neke admine banuju zbog nista eto na primer hiv nekad dade ban zbog pricinu wh aim mnogo stek ali pa nekad se iznervira banuje 10 duse bez razloga. ja mislim da treba da kontrolirate server nekada ima 10 admina online a nekada 0 pa ko saka moze da udje sa wh speed sta bilo.. stavite evo na primer skriptu (mislim da se zovelo hlxl guard tako nesto) tada avtomatski banuje ne smejes na bugove (banuje na 150 min 200 zavisi) , nesmejes cit da upalis i t.d.
Nazad na vrh Ići dole
KuM-AcEeEiZnOGouD

KuM-AcEeEiZnOGouD


Broj poruka : 11
Datum upisa : 15.10.2009

za head admina Empty
PočaljiNaslov: Re: za head admina   za head admina EmptyNed Okt 18, 2009 11:16 am

hlx Guard ne detektuje cheat samo zalazuje citere da gi isplasi sa navodnom skeniranjem ,a Program koji skenira cheatere se zove SXE injected ali ako ga stavi na server onda moraju svi igraci da skinu to sa neta pola od igraca nema da skinu pa zato server ce da se isprazni itd .. x)
Nazad na vrh Ići dole
hypertech




Broj poruka : 10
Datum upisa : 27.09.2009

za head admina Empty
PočaljiNaslov: Re: za head admina   za head admina EmptyNed Okt 18, 2009 1:07 pm

ace bs znam deka detektira cit. na ultra imase ako imas cd hack w4r1 bad boy speed samo te ban nemozes ni 10 sec da igrash na server Smile
Nazad na vrh Ići dole
KuM-AcEeEiZnOGouD

KuM-AcEeEiZnOGouD


Broj poruka : 11
Datum upisa : 15.10.2009

za head admina Empty
PočaljiNaslov: Re: za head admina   za head admina EmptyNed Okt 18, 2009 7:54 pm

brat ja sam ga stavljaja program na kum kd imashe pristup na ftp ne detektira nishto i imash da si napishesh shto da kaze naprimer(HL GUARD go skenira "NICK" )
Nazad na vrh Ići dole
hypertech




Broj poruka : 10
Datum upisa : 27.09.2009

za head admina Empty
PočaljiNaslov: Re: za head admina   za head admina EmptyPon Okt 19, 2009 12:57 am

na ultra nemoras da napises toj sve samo si pravi cim ulegnes tamo alias scan pa nekakv ceath scan i ako imas na primer bad boy odma za 4-5 sec te ban isto kako admin da te e ban Very Happy valjda hosting stavlja toj ne veruju deka nekoj admin e stavija Smile
Nazad na vrh Ići dole
KuM-AcEeEiZnOGouD

KuM-AcEeEiZnOGouD


Broj poruka : 11
Datum upisa : 15.10.2009

za head admina Empty
PočaljiNaslov: Re: za head admina   za head admina EmptyPon Okt 19, 2009 2:39 am

mozhda .. ali ja ovj shto stavjase ne skenirase :S
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





za head admina Empty
PočaljiNaslov: Re: za head admina   za head admina Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
za head admina
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» PRIJAWA ZA ADMINA!!!!
» pEx|NooB za admina
» InsanE aKa Sljokandura za Admina ^^
» Orthodox - Gate 7 za admina!!
» Need For Head Shot 2 / NFHS ||

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Guarana Forum :: Pravila Guarana Servera :: Primedbe i pohvale za rad servera-
Skoči na: