Guarana Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Guarana Forum

Guarana Forum
 
PrijemLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Ako se slazete :]

Ići dole 
2 posters
AutorPoruka
n0vk0

n0vk0


Broj poruka : 3
Datum upisa : 04.08.2009

Ako se slazete :] Empty
PočaljiNaslov: Ako se slazete :]   Ako se slazete :] EmptySre Avg 05, 2009 12:01 am

Ime: Filip Atanasov

Nick u CS-u: n0vk0

Godiste: 03.05.1991

Drzava: Makedonija

Grad: Kumanovo

Msn Kontakt: nftw.novko@hotmail.com


Igram cs 8 god. ali imao sam pauzu 2ipo godine. Pitajte Dzonija kako smo igrali sa kgb<4gl> nadam se da se sekja ( mislim da nikad nekje da zaboravi xDDDD bilo je lepo :] )


Jel mogu da postanem chlan Guarana Team (zelim samo zbog dzonija :*) Unapred fala . Pozz ^GL^HF^
Nazad na vrh Ići dole
Gotika
Admin
Gotika


Broj poruka : 94
Datum upisa : 29.07.2009
Godina : 33
Lokacija : Beograd/Resnik

Ako se slazete :] Empty
PočaljiNaslov: Re: Ako se slazete :]   Ako se slazete :] EmptySre Avg 05, 2009 12:11 am

Da,da,da bila su to dobra,stara vremena Smile Ma brate bilo je super kad smo zajedno igrali.Brate ti znas da ja tebe mnogo volim Smile Ali ako se ostali sloze,mozes da udjes u klan.Jer se ne pitam samo ja,vec i laki,labud i nemac.Nas 4 smo osnovali Guaranu i ako se oni sloze primljen si.Mada nadam se da ce se sloziti.Od njih zavisi...
Nazad na vrh Ići dole
https://guarana.forumsr.net
n0vk0

n0vk0


Broj poruka : 3
Datum upisa : 04.08.2009

Ako se slazete :] Empty
PočaljiNaslov: Re: Ako se slazete :]   Ako se slazete :] EmptySre Avg 05, 2009 12:32 am

huhuhu laki i labud mislim da kje da se sloze :]
Sekjam se kako sam iznervirao labuda na cw kad smo igrali kad mi je reko da imam wh .. znachi popizdeo je .. xD a laki je legenda znachi ... sedeli smo na msn i pushtio mi cam i kaze mi vidi kako nishanim sa awp :] i znash ono kao da drzi awp u ruci i napravio je baaam xD i kaze mi pogodio sam te u vuglu xD samo nemca neznam , mozda on kje da pravi neki problem ali dokjikje u kumanovo nekada Very Happy:D:D:D Shalim se xD


Pozz i hvala :*
Nazad na vrh Ići dole
Gotika
Admin
Gotika


Broj poruka : 94
Datum upisa : 29.07.2009
Godina : 33
Lokacija : Beograd/Resnik

Ako se slazete :] Empty
PočaljiNaslov: Re: Ako se slazete :]   Ako se slazete :] EmptySre Avg 05, 2009 3:10 am

Novko brate primljen si.Od danas si clan Guarana Team-a Smile Bravooo
Nazad na vrh Ići dole
https://guarana.forumsr.net
n0vk0

n0vk0


Broj poruka : 3
Datum upisa : 04.08.2009

Ako se slazete :] Empty
PočaljiNaslov: Re: Ako se slazete :]   Ako se slazete :] EmptySre Avg 05, 2009 12:56 pm

jao shta me sRamota :]]]]
Tnx brate :] Mislim da kju da zadrzim mesto xD mwa mwa


Guarana Team | n0vk0 FTW xD
Nazad na vrh Ići dole
Gotika
Admin
Gotika


Broj poruka : 94
Datum upisa : 29.07.2009
Godina : 33
Lokacija : Beograd/Resnik

Ako se slazete :] Empty
PočaljiNaslov: Re: Ako se slazete :]   Ako se slazete :] EmptySre Avg 05, 2009 2:16 pm

Pa brate to zavisi samo od tebe da li ces da ga zadrzis ili ne Smile Od nas ne zavisi Smile Sve je na tebi Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
https://guarana.forumsr.net
Sponsored content





Ako se slazete :] Empty
PočaljiNaslov: Re: Ako se slazete :]   Ako se slazete :] Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Ako se slazete :]
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Guarana Forum :: Guarana Team :: Kandidature za Guarana Team-
Skoči na: